Čokoládová masáž

Čokoládová masáž je výborná na vyhlazení a zkrášlení pokožky, celulitidy, získání dobré nálady, odplavení toxických látek a uvolnění ztuhlých svalů.

Výjimečnost čokolády byla známa již před více jak 2 000 lety. Tehdy se vědělo, že dodává tělu pocit dobré nálady a výrazně omlazuje pokožku. Dnes již víme čím je to způsobeno. Čokoláda obsahuje mnoho užitečných prvků pro lidský organismus.

Pojďme se podívat na některé z nich: Kakao zabraňuje pronikání volných radikálů. Je harmonizující a jemně stimulující. Theobromin obsažený v kakau působí podobně jako kofein, ale ne tak silně, působí na cévní zakončení v kůži a aktivuje látkovou výměnu. Čokoláda dokáže stimulovat v mozku tvorbu dopaminu a uvolňovat endorfiny a serotonin, zdroje štěstí. Díky čokoládové masáži či zábalu, tělo přes pokožku vstřebává vitaminy, aminokyseliny, minerály, antioxidanty. Má příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci, odplavení nežádoucích a toxických látek.

Po takové masáži se člověk cítí svěže a uvolněně. Čokoláda zajistí skvělý vzhled a péči o pokožku, pokožka bude svěží a krásná, svaly uvolněné a odpočaté. Vůně čokolády bude jen třešničkou na dortu, vítejte ve světě luxusní péče…

Čokoládou lze tělo rozmazlit 3 způsoby:

Čokoládová masáž

Při Čokoládové masáži je tělo nejprve masírováno speciálními tahy kokosovým nebo hroznovým olejem a poté 100% čokoládou. Pro dokonalé ošetření pokožky je proveden na 30 minut zábal z čokolády.

Čokoládový zábal

Tato procedura se dělá hlavně pro kosmetický efekt. Na tělo je nanesena čokoládová směs buď štetečkem nebo rukou a poté je proveden zábal, který trvá 30 minut.

Čokoládová procedura

Čokoládová procedura je královnou relaxačních masáží. Nejprve je Vaše tělo ošetřeno kávovým nebo třtinovým peelingem, při kterém dojde k odstranění povrchovým nečistot pokožky, nato je celé tělo promasírováno speciálními tahy kokosovým olejem a až poté 100% čokoládou. Na závěr celé procedury a pro dokonalé ošetření pokožky je proveden zábal z čokolády.

Seznam S-Rank