Kniha návštěv

Datum: 21.03.2013

Vložil: Elča

Titulek: Míšo díky :-)

Míšo, moc děkuju za úžasnou masáž, také za príma pokec a moc příjemné prostředí. Prostě celé fajn zážitek! Držím palce ať jsi spokojená a ať se ti zákazníci jen hrnou, protože jsi šikula!

Datum: 16.12.2012

Vložil: Lucka

Titulek: "úžasná masáž"

Míšo, musím po dnešní masáží lávovými kameny opět smeknout klobouk. Byla a je to jedna z nejúžasnějších masáží, které jsem u Tebe měla. Můžu Všem jen a jen doporučit. Myslím, že příště si dám celé tělo, těch 40 minut bylo pro mě málo :))
P.S.: S Evčou je to na sobotu dohodnuté, takže se těšíme :)

Datum: 14.11.2011

Vložil: alik222

Titulek: důchodkyně

Ahojky Michalko musím zde napsat moc velkou pochvalu. Jsem po těžké operaci páteře moje dcerka mě vzala k Této skvělé maserce a ta mě opravdu moc pomáhá jsem moc spokojená.Těchto lidí kteří pomáhají si moc vážím. Je to příjemná relaxace. Pani maserku moc doporučuji je to příjemný človíček.

Datum: 07.10.2011

Vložil: Zdena

Titulek: Úžasný zážitek

Začala jsem chodit na lifting obličeje a jsem moc spokojená. Néjen samotná masáž je úžasná, ale především přístup paní masérky je skvělý. Kéž by bylo takových lidí více...
Už se těším na další.

Datum: 26.09.2011

Vložil: Věra

Titulek: lávové kameny

Těm, co ještě váhají doporučuji masáž lávovými kameny, v tomto sychravém počasí příjemně naladí, zahřeje a uvolní - jedním slovem úžasné !!

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek

Seznam S-Rank

Fotogalerie: Kniha spokojenosti